Novinky

Štěńátka Black and Tan Coonhound jsou na světě! Puppies Black and Tan Coonhound are born!

01.06.2020

Ahoj světe! Jsme tady! Je nás deset. 7 holek a 3 kluci. Narodili jsme se 23.5.2020. Všichni se máme čile k světu, mamina má dost mlíčka, protože krásně baští, takže pijeme a přibíráme na váze, panička nás zatím ani nepřikrmuje, není třeba. Držte nám v tomto prvním kritickém týdnu palce, ať je všechno v pořádku.

Juch juch. Máme potvrzeno! Zda půjde vše jak má, koncem května se můžeme těšit na štěňátka našeho krásného zcela nepříbuzného páru Ducky Spy x Flash Roy.

 

Těžké loučení

30.05.2020

…a najednou je tu tak prázdno! Moc nám chybíš náš krásný milovaný Hasso. Náš čertík který nikde a u ničeho nesměl chybět, pes s výbornou povahou, velmi chytrý, obrovský mazel… kámoš náš, mých synů a hlavně i Roye a celé smečky. Derou se mi do očí slzy… půl krásného roku spolu, procházky, dovádění na zahradě, učení se nových věcí…přišel čas a Hasso nám odjel do nového domova do daleké Francie. Myslím, že bych si toho kluka nechala, kdybych nevěděla, že na nej od narození čeká milující a skvělá rodina… bude se mít skvěle! Vím to! 

Nikdy na tebe nezapomenu Hasíčku a věřím, že se uvidíme!

Pozdrav od brášků Hectora a Harryho

29.05.2020

Harry 

Hector

5 narozeniny naší milované Aishi a celého A vrhu

19.04.2020

16.5.2015 přišel na svět náš první vrh A. Nezapomenutelný, nádherný vrh z kterého musela zůstat doma moje milovaná, rozmazlená, krásná, výstavně nejúspěšnější….prostě Aisha!  Holčičko moje zlatá, přeji ti dlouhý a šťastný život, jsi a budeš moje chlouba!

Celému nádhernému vrhu A přeji dlouhý život, plný sil a lásky od rodin…nikdy nezapomenu zlatíčka moje první černý!!

C.I.B Ducky Spy Černé Eso

18.04.2020

Je to tady ofiko! Spy přišla pošta z Belgie. Naše nastávající mamina, krásná Ducky Spy Černé Eso se stala Mezinárodním Šampionem krásy. Doufám, že stejně tak krásní a uspěšní budou jako mamina i její štěňátka.

Pozdravy

17.04.2020

Pozdrav od Hektora

Pozdrav od Gipsy

Pozdrav od Laxy akaGalaxy 

Pozdrav od Fročka aka El Roy