Naše feny

Donna Chase & Pleasure’s
* 22.8.2012         Import DE
Donna
Otec Sochase n Cashlane The Mechanic
Matka Windbourne Something Wonderful
 
Chovatel Lars Reglinski
Majitel Pavla Květoňová
 
Poznámka Chovná fena
 
HD-A/A ED-0/0
ČLP/BTC/18/15

Český junior šampion

Český šampion

Český Grandšampion

Šampion ČMKU
4 CAJC
15 CAC
7 CAC ČMKU
10 CACIB
1 JBIG1
2 BIG1
3 BIG3
3 BOJ
11 BOB
4 BOS

VSV,KV

Říkáme jí Don, Donča, Dona, Donouš, Dondí… je to naše první fena. Jako štěňátko jsme si ji přivezli v roce 2012 z Německa z chovatelské stanice Chase & Pleasure. Je to sebevědomá fena oddaná naší rodině a ve smečce si drží autoritu,má velmi silně vyvinutý lovecký instinkt. Myslím, že není třeba vyzdvihovat její krásu a jedinečnost – stačí se na ni podívat. Má v sobě to „něco“, co neumím vyjádřit. Pro mě se stala srdeční záležitostí a mým splněným snem. Donn je mimořádně výstavně úspěšná fena a prvním psem plemene B&T Coonhound v ČR se získaným titulem BIG1-Vítěz skupiny FCI 1.místo.


Adele Yellow Queen
* 15.9.2012
Adele
Otec Windbourne Cowboy Up
Matka Jazzmann When The Dealin’s Done
 
Chovatel Jan Kůstka
Majitel Pavla Květoňová
 
Poznámka Chovná fena
 
HD-A/B ED-0/0
ČLP/BTC/17/15
CAJC,4 CAC
BOB
BOJ
2 xCACIB

Aduš, Áďa, Adouš, Adílek, Ád, Adel, Andula….takto oslovujeme naši druhou fenku a obrovského mazla naší rodiny. Aby toho nebylo málo, měsíc po Donn jsme si dojeli pro další štěňátko cooníka, a to naší Adele. Je to velice elegantní fena z prvního vrhu v ČR, má skvěle modelovanou hlavu, výborný hrudník, krásnou pigmentaci a je velice krásná v pohybu. Je to náš veliký rodinný mazel a stále nás ohromuje svoji bezmeznou láskou a my jí to rádi oplácíme.


Aisha Černé eso
* 16.5.2015
Aisha
Otec Breath Taker Rock Me Amadeus
Matka Adele Yellow Queen
 
Chovatel Pavla Květoňová
Majitel Pavla Květoňová
 
Poznámka

ČLP/BTC/51

HD-A/A ED-0/0    Chovná fena

 
 

4xCAJC, 14xCAC, 8xCACIB
5xCAC ČMKU,KV,VSV ,NV                                                       
2xJBIG1,9xBIG,JBIS,JBOD,2x BIS
 4xBOJ,14xBOB,4xBOS
 Junior European Winner, World Winner 2017

Český Junior šampion,Champion of Champions-Winner of Group 1place, Český Šampión, Šampión ČMKU,Grandšampion ČR, C.I.B.

Aisha, náš benjamínek, je fenka z našeho prvního nádherného A vrhu. Naše ušatá Aisha je velký divoch, je to opravdu velice akční fenka milující vodu, s charakterem typickým pro Coonhoundy, již v dorostovém věku má velkou chuť k lovu, při včasném odvolání je odvolatelná. Lovec po tátovi a milá, přítulná povaha po mámě, takže obrovský mazel naší rodiny a, pravda, tak trochu rozmazlený mazánek. Je to chytrá fenka krásného typu, výborně stavěná, přátelské povahy, s loveckými instinkty, nekonfliktní, ať už se jedná o dospělé, děti nebo cizí psy. S ní je život o dost barevnější a jsme moooc rádi, že ji máme! Aisha naše nejúspěšnější fena a nositelka titulů zadaných v slavnostním kruhu v rámci závěrečných soutěží, které doposud žádný Coonhound v ČR nenese- Nejlepší mladý výstavního dne, Juniorský vítěz výstavy, Český Šampión krásy 1.místo. Jsem na ni hrdá o to více, jelikož se narodila v naší chovatelské stanici! 


Ducky Spy Černé eso
* 8.3.2017
Ducky Spy
Otec Southwind Django
Matka Donna Chase & Pleasure’s
 
Chovatel Pavla Květoňová
Majitel Pavla Květoňová
 
Poznámka

ČLP/BTC/102

HD-B/B ED-0/0

Chovná fena

 7x CAJC,KVM,9xCAC,7xCACIB

6xBOJ,4x BOB,1xBOS

2x JBIS,2xBIG

Český Junior Šampion

Český Šampion

Slovenský Šampion

Junior Šampion Rakouska

Ducky Spy se narodila jako úplně první štěňátko z vrhu D, byla to ta nejtmavší holčička z vrhu a bylo mi více než jasné, že s největší pravděpodobností právě tento černoušek s červeným obojkem zůstane doma. Spy je neuvěřitelná osobnost, sebevědomá fenka, chytrá a velmi poslušná. Měla jsem v plánu nechat si z tohoto krásného spojení, ve kterém byl otcem náš Django s výrazným samčím výrazem a matkou naše Donna se silnou kostrou a s dobrou povahou typickou pro Coonhoundy, fenku s očekáváním, že ze Spy vyroste silná a zdravá fena po rodičích. To vše ale ukáže čas a naše píle.