Naše feny

Donna Chase & Pleasure’s
* 22.8.2012         Import DE
Donna
Otec Sochase n Cashlane The Mechanic
Matka Windbourne Something Wonderful
Chovatel Lars Reglinski
Majitel Pavla Květoňová
Poznámka Chovná fena
HD-A/A ED-0/0
ČLP/BTC/18/15
Český junior šampion
Český šampion
Český Grandšampion
Šampion ČMKU
4 CAJC
15 CAC
7 CAC ČMKU
10 CACIB
1 JBIG1
2 BIG1
3 BIG3
3 BOJ
11 BOB
4 BOS
VSV,KV

Říkáme jí Don, Donča, Dona, Donouš, Dondí… je to naše první fena. Jako štěňátko jsme si ji přivezli v roce 2012 z Německa z chovatelské stanice Chase & Pleasure. Je to sebevědomá fena oddaná naší rodině a ve smečce si drží autoritu,má velmi silně vyvinutý lovecký instinkt. Myslím, že není třeba vyzdvihovat její krásu a jedinečnost – stačí se na ni podívat. Má v sobě to „něco“, co neumím vyjádřit. Pro mě se stala srdeční záležitostí a mým splněným snem. Donn je mimořádně výstavně úspěšná fena a prvním psem plemene B&T Coonhound v ČR se získaným titulem BIG1 – Vítěz skupiny FCI 1. místo.


Adele Yellow Queen
* 15.9.2012
Adele
Otec Windbourne Cowboy Up
Matka Jazzmann When The Dealin’s Done
Chovatel Jan Kůstka
Majitel Pavla Květoňová
Poznámka Chovná fena
HD-A/B ED-0/0
ČLP/BTC/17/15
CAJC,4 CAC
BOB
BOJ
2 xCACIB

Aduš, Áďa, Adouš, Adílek, Ád, Adel, Andula….takto oslovujeme naši druhou fenku a obrovského mazla naší rodiny. Aby toho nebylo málo, měsíc po Donn jsme si dojeli pro další štěňátko cooníka, a to naší Adele. Je to velice elegantní fena z prvního vrhu v ČR, má skvěle modelovanou hlavu, výborný hrudník, krásnou pigmentaci a je velice krásná v pohybu. Je to náš veliký rodinný mazel a stále nás ohromuje svoji bezmeznou láskou a my jí to rádi oplácíme.


Aisha Černé eso
* 16.5.2015
Aisha
Otec Breath Taker Rock Me Amadeus
Matka Adele Yellow Queen
Chovatel Pavla Květoňová
Majitel Pavla Květoňová
Poznámka ČLP/BTC/51
HD-A/A ED-0/0
Chovná fena
4xCAJC, 14xCAC, 8xCACIB
5xCAC ČMKU,KV,VSV,NV
2xJBIG1,9xBIG,JBIS,JBOD,2x BIS
4xBOJ,14xBOB,4xBOS
Junior European Winner, World Winner 2017
Český Junior šampion,Champion of Champions – Winner of Group 1place, Český Šampión, Šampión ČMKU,Grandšampion ČR, C.I.B.

Aisha, náš benjamínek, je fenka z našeho prvního nádherného A vrhu. Naše ušatá Aisha je velký divoch, je to opravdu velice akční fenka milující vodu, s charakterem typickým pro Coonhoundy, již v dorostovém věku má velkou chuť k lovu, při včasném odvolání je odvolatelná. Lovec po tátovi a milá, přítulná povaha po mámě, takže obrovský mazel naší rodiny a, pravda, tak trochu rozmazlený mazánek. Je to chytrá fenka krásného typu, výborně stavěná, přátelské povahy, s loveckými instinkty, nekonfliktní, ať už se jedná o dospělé, děti nebo cizí psy. S ní je život o dost barevnější a jsme moooc rádi, že ji máme! Aisha naše nejúspěšnější fena a nositelka titulů zadaných v slavnostním kruhu v rámci závěrečných soutěží, které doposud žádný Coonhound v ČR nenese – Nejlepší mladý výstavního dne, Juniorský vítěz výstavy, Český Šampión krásy 1. místo. Jsem na ni hrdá o to více, jelikož se narodila v naší chovatelské stanici! 


Ducky Spy Černé eso
* 8.3.2017
Ducky Spy
Otec Southwind Django
Matka Donna Chase & Pleasure’s
Chovatel Pavla Květoňová
Majitel Pavla Květoňová
Poznámka ČLP/BTC/102
HD-B/B ED-0/0
Chovná fena
7x CAJC,KVM,11xCAC,9xCACIB
6xBOJ,5x BOB,1xBOS
2x JBIS,3xBIG
Český Junior Šampion
Český Šampion, Grand Šampion
Slovenský Šampion, Mezinárodní  Šampion C.I.B.
Junior Šampion Rakouska

Ducky Spy se narodila jako úplně první štěňátko z vrhu D, byla to ta nejtmavší holčička z vrhu a bylo mi více než jasné, že s největší pravděpodobností právě tento černoušek s červeným obojkem zůstane doma. Spy je neuvěřitelná osobnost, sebevědomá fenka, chytrá a velmi poslušná. Měla jsem v plánu nechat si z tohoto krásného spojení, ve kterém byl otcem náš Django s výrazným samčím výrazem a matkou naše Donna se silnou kostrou a s dobrou povahou typickou pro Coonhoundy, fenku s očekáváním, že ze Spy vyroste silná a zdravá fena po rodičích. To vše ale ukáže čas a naše píle.


Eirin Černé Eso
* 18.2.2018
Eirin
Otec Foxfire Fast On Trail
Matka Adele Yellow Queen
Chovatel Pavla Květoňová
Majitel Pavla Květoňová
Poznámka  Chovná fena
HD A/A  ED 0/0 , DOV vyšetření prostý

Eirin je fenka, narozená v naší CHS. Matkou je naše Adele a otcem Pluto aka Foxfire Fast On Trail. Bylo více než jasné, že z toto spojení zůstane něaké štěňátko doma. Jelikož otec Pluta je jedním z mých největších B&T idolů Southchase’s Wilbert Roy. Eirinka se na výstavách chová nenuceně, ale jen tak něco ji nerozhodí. Má velmi pěkné výsledky. Je to fena se středně silnou kostrou, správnou výškou, krásně modelovanou samičí hlavou s velmi pěkným výrazem, elegantní v pohybu, hnědé oko.